Велика Рада 2008

Побратими,

       Скликаю всіх Побратимів щоби зібралися з далеких гір, степів, лісів на сорок-четверту Велику Раду, яка відбудеться на сумівські оселі біля Baraboo,Wisconsin, від пятниці 10-го жовтня, до неділі, 12-го жовтня, 2008.
        Ця Велика Рада відзначує перехід, мабуть, на новий порядок в історії нашого куреня. В минулому році, я відчув потребу з?ясовувати відносини між куренями УСП та УПС. Без сумніву, хочемо тримати тісні зв?язки, але не такі тісні щоб одні другим перешкаджали. Тому, я можу легко уявити що старші пластуни і сеньори не будуть збиратися на спільну, Велику Раду кожного року. З огляду на це, стає тим важніше щоби ми всі постаралися приїхати на цю спільну Велику Раду.
        Прошу якнайскоріше зголошувати до курінних вашу присутність, або здати оправдання і оповноваження вирішенням Ради. Також, перешліть їм зміни до адресар?я, щоби ми мали найновіші телефони, e-mail, і т.п. Коли хтось мав би пропозицію на зміну до правильника, треба подати усім членам місяць перед радою щоб можливо було б голосувати над нею. Не забудьте привезти однострої, ¶ітари, чаші, чистої білизни, улюблені напитки, чекові книжки, спортовий виряд, фотографії, і т.п. Дальші дрібні дані будуть подавати курінні коли будуть готові. Шукаю добровольця зголоситися на важливий пост кухаря ради; зацікавлені можуть подаватися до мене з пропонованим меню.

До скорої зустрічі,

Братух Моньо

Назад до Новини | Новини Побратими